TÜRKİYE BALON SÜSLEMESİ
UÇAN BALON HİZMETLERİ
Tüm Türkiye ye ekstra ücretsiz uçan balon elemanı gönderilmektedir.
Balon elemanı ve ekipmanı yolladığımız iller ; Balon için süsleme ve dekorasyon yaptıracak iseniz Türkiye nin neresinde olursanız olun. İster bir köy ister bir belde balon firmamız işinizi layığı ile yapacaktır. Balon siparişi ve toptan balon alımlarınızda ekstra bir fiyat vermeden en uygun fiyata balon ile ilgili organizasyonlarınızda yanınızda olmaya adayız. Firmamız 28 yıllık bir firma olup balon , palyaço , çiçek , havai fişek ve düğün organizasyonlarında kendini belli bir sınıra getirmiş ve o yönde yavaş ve emin adımlar ile büyümektedir.

          Aşağıdaki il ve bu il lerin tüm köylerine kadar balon elemanı ve balon malzemesi hizmeti götürülmektedir.

Adana  Adıyaman  Afyon  Ağrı  Aksaray  Amasya  Ankara  Antalya  Ardahan  Artvin  Aydın
Balıkesir  Bartın  Batman  Bayburt  Bilecik Bingöl Bitlis  Bolu  Burdur Bursa
Çanakkale  Çankırı  Çorum Denizli  Diyarbakır  Düzce Edirne  Elazığ  Erzurum  Erzincan  Eskişehir
Gaziantep  Giresun  Gümüşhane Hakkari  Hatay Iğdır  Isparta  İstanbul  İzmir  İzmit
Kahramanmaraş   Karabük  Karaman  Kars  Kastamonu  Kayseri  Kilis  Kırıkkale  Kırklareli  Kırşehir  Kocaeli Konya    Kütahya Malatya   Manisa   Mardin  Mersin   Muğla  Muş   Nevşehir
Niğde Ordu   Osmaniye Rize Sakarya   Samsun  Şanlıurfa  Siirt  Sinop  Şırnak  Sivas
Tekirdağ   Tokat  Trabzon  Tunceli Uşak   Van   Yalova  Yozgat Zonguldak

Balon ; Balon elastiki , kumaş yada latex ten yapılıp içerisine çeşitli gazlar ve hava ile doldurularak farklı şekil ve görüntü verilen materyaldir. Balonlar farklı ebat ve büyüklükte olabilmektedir. Balonlardaki bu büyüklüğe belli orana kadar inc denmektedir. Süslemelerde ve balon dekorasyonu işlemlerinde ayrıca uçan balon hizmetlerinde kullanılan en doğru balon ebadı 12 inc balonlardır. Bundan sırası ile büyük balonlar jumbo balonlar , zeplin türü balonlardır.

DÖKME BALON ÖRNEĞİ - TOPLU BALON DÖKME ORGANİZASYONU

Uçan balon ; Balonun içerisine kullanılan gaz helyum gazıdır. Uçan balon havadan daha hafif olan gazların bu latex ve kumaş içerisine yüklenmesi ile belli bir şekle gelen balonun havada asılı kalması ile sağlanmaktadır. Helyum gazı fly tüp ve helyum tüpleri ile satışa sunulmaktadır. Yanıcı ve zehirleyici özelliği yoktur. Son zamanlarda televizyon ve eğlencelerde balon gazı yanı helyum gazı içe çekilerek kişilerin konuşmalarındaki değişiklik eğlenceleri yapılmaktadır. Uçan balon ve balon süslemeleri için balonlar istenildiği büyüklük ve şekilde yapılabilmektedir. Üzerlerine reklam ibareli firma yada yapılan etkinlik ile ilgili yazı ve şekiller yapılabilmektedir.

Çoğunluk ile uçan balonlar günümüzde hava olayları değerlendirilmeleri , turizm amaçlı etkinlikler , silahlı kuvvetler etkinlikleri , açılış ve törenlerde topluca uçan balon bırakılması gibi etkinliklerin yanı sıra 20 ile 45 adet uçan balonun bir demet haline getirilerek uçan balon demeti yapılarak sevdikleri kişilere gönderilmektedir.

                       

                                         TOPLU UÇAN BALON BIRAKMAYA ÖRNEK

                                   

                             BALON UÇURMA VE BALON SÜSLEME İŞLERİNE ÖRNEKLER

                           

                           

                          

                          

                         

                        

                        

                       

                       

                           

                   

                             

                  

                      

                        

Helyum gazı ve fly tüp ; Helyum gazı yanıcı olmayan , kişilere zarar vermeyen , havadan hafif bir gaz çeşididir. Balonların ağızları fly tüp üzerindeki bir aparat sayesinde birkaç saniyede dolmaktadır. Dolan gaz balonun kalitesi , hava sıcaklığının yüksek yada düşük olması gibi etkenlere bağlı olarak havada kalma süresi değişebilmektedir. 9 inc balonlardan tutunda zeplin türü gösteri balonlarına kadar helyum gazı ile doldurulan balon havada uzun bir süre askıda kalabilmektedir.

                          

 Sol taraftaki 9 - 10 - 11 - 12 - 18 inc balonlara karşılık gelen 620 ile 1250 arasındaki rakamlar hangi inc teki kaç adet balon şişirebileceğinin yaklaşık sayısını vermektedir. Bu oranlar tahmini rakamlar olup 75 ile 150 arasında daha düşük seyretmektedir. Çünki her balon standart yaklaşık eşit gaz ile doldurulamayabilir. Büyüklük aynı görünmesine rağmen balonun elastik yapısı fazla oranda gaz alabilmektedir. Buda gazın her balonda farklı oranda doldurulmasına sebep olmaktadır.

                  

 Helyum gazı farklı ebat ve büyüklüklerde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Sağ en alt köşedeki resimde fly tüp başındaki aparatlar görülebilmektedir. Fly tüpleri Türkiye nin her bölgesine gönderebilmekteyiz. Ayrıca en ücra köşelerde fly tüp kullanımı için eleman gönderimi yapmaktayız. Firmamızdan güven ile fly tüp temini ve helyum gazı alabilirsiniz.

Zeplin ;  Zeplin gösteri amaçlı , reklam amaçlı içerisine helyum gazı doldurularak firma açılış yada reklam amaçlı gökyüzünde uçan balon ile ilgili reklamcılığın temelidir. Zeplin uçan balonlarına reklam yazısı yazılabilmektedir. Tüm ebatlarda zeplinler mevcut olup firmamız tarafından tüm Türkiye ye sipariş alınmaktadır. Zeplinler durağan ve kumandalı zeplin olarak satışı yapılamktadır.

                 

Baskılı ve baskısız balon ;  Baskılı balon 9 ve üstü inc balonlara çift taraflı tek taraflı , tek renk ve birkaç renk olarak yapılan balon üzerine yapılan reklamcılık çeşlididir. Baskılı balonlar en az 1000 ve katları olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlara tutulması için çubuk ve aparat verilmektedir. Baskısız balon ise her renkteki balonların 100 lük paketler halinde satılması demektir. Firmamız Tüm Türkiye genelinde baskılı ve baskısız balon siparişi almakta ve en hızlı şekilde üretim bandından geçirip adresinize kargo ile gönderimi yapmaktadır. Aşağıda baskılı balon ve uçan balon fiyatlandırmalarını görebilirsiniz.

Balon süslemelerinde farklı ve canlı renklerde balon ürünlerini kullanmaktayız.

                              

                   Baskısız balon modelleri her renkte olup tek renk 100 lük paketler halinde satılmaktadır.

            

 Baskılı balonlar en az 1000 adet olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlar tek renk ten 3 renge kadar ve tek taraflı yada çift taraflı olarak yapılabilmektedir. Bu farklar fiyatı etkilemektedir.

Zincir balon süslemesi - balon dekorasyon fiyat bilgisidir.

Zincir balon süslemesi - balon dekorasyon fiyat bilgisidir.

9 inc ve 12 inc balon dekorasyon fiyat bilgisi ;

10 metre ile 50 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu ; 6 USD

51 metre ile 100 metre arasında balon süslemesi dekoru ; 5.5 USD

101 metre ile 200 metre arasında balon süsleme dekorasyon ; 5.3 USD

201 metre ile 500 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu  ; 5.2 USD

501 metre ve üstü balon süslemesi dekor işlemleri  ; 5 USD

Uçan balon fiyatlandırımı ;

10 İLE 100 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 3 USD

101 İLE 250 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 2,50 USD

251 İLE 500 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 2,25 USD

501 İLE 1000 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 2 USD

BASKILI BALON FİYATLARI ;

Baskılı balonlar aşağıdaki ve daha farklı renklerdeki balonların üzerine firma logosu , resim , şirket amplemi ve her türlü şekil yerleştirilebilmektedir. Ayrıca baskılı balon fiyatları 1000 adet balon için verilmektedir. Baskı ve matba ile ilgili olduğu için asgari en az 1000 adet balon siparişi alınmaktadır.

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 1 renk üzeri baskılı balon fiyatımız 11O USD

1. ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 2 renk ve üzeri baskılı balon fiyatımız 130 USD

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1.ci sınıf baskılı çift taraflı baskılı balon fiyatımız ; 140 USD

Balon süslemesi ve balon dekorasyonu ;  Baskısız balonlardan işyeri açılışları , eğlenceler , düğünler , ve her türlü organizasyonlarda balon süsleme işlemleri reklamcılık maliyetleri açısından düşük ve etkileyici olduğu için tercih edilmektedir. Firmamız tüm Türkiye genelinde balon süslemesi ve balon dekoru yapmaktadır. Bizi tercih etmeniz için en geçerli yol ve nedenlerin başında 28 yıllık deneyimi gösterebiliriz.

     

      

Balon süsleme fiyatlarımız Türkiye genelinde en uygun fiyattan yapılmaktadır. Firmamızdan balon süsleme fiyatı almadan organizasyon yaptırmayınız. Firmamız yüzde 50 düşük fiyat garantisi vermektedir.

Baloncu.name.tr Sitesinin amacı ;  Firmamız Ankara Merkezli bir firma olmasına rağmen 28 yıldır tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firmamız genel hatlar olarak uçan balon , balon imalatı , toptan baskılı balon , baskısız balon satışı yapmaktadır. Her tür boyda zeplin ve jumbo balon temini yapabileceğiniz firmamızdan en uygun fiyattan balon tedariği yapabilirsiniz.

Balon Buketi ve kalp balon siparişi ; Firmamızdan Aşağıda örneklerini gördüğünüz balon buketleri ve kalp balon modellerini temin edebilirsiniz. Balon buketi ve balon demeti modellerimiz aşağıdaki örneklerden daha fazladır.

          

  

BİZE ULAŞMAK İÇİN ;

Ankara genel merkez telefon numaralarımız ve adresimiz ;

Gökkuşağı mahallesi Gökkuşağı caddesi No 57 A Balgat Çankaya Ankara

+90- 312-3201714     3195868    3191675

ANKARA BALON - PARTİ MALZEMESİ - UÇAN BALON ŞUBEMİZ AÇILDI

Adresimiz ;

Gökkuşağı mahallesi gökkuşağı caddesi no 57 - A Balgat çankaya Ankara

www.baloncu.name.tr

E-mail ; [email protected]

HIZLI DESTEK VE HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN TELEFONLARIMIZ ;

      

     

        İLETİŞİM         ANASAYFA         BALON SÜSLEME RESİMLERİ      ÇALIŞTIĞIMIZ İLLER


Bu site İşyeri balon süslemesi , Açılış balonları , helyum gazı satışı , parti malzemesi satışı , Uçan balon satışı Ali İşleyen Tarafından Baloncu.name.tr sitesine yapılmıştır.